Acıbadem Labmed

Hoşgeldiniz
Türkiye’nin ISO-15189 Akreditasyonuna Sahip İlk Laboratuvarı

İlk defa 2005 yılında ISO 15189 akreditasyonunu kazanan laboratuvarlarımız, beş yıllık akreditasyon döneminin sonunda 19/10/2010 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere TÜRKAK tarafından TSE EN ISO 15189 standardına göre yeniden akredite edilmiştir.

LabBlog!

Yüksek Ateşli Hasta ve Sıtma - Klinikte Kırmızı Alarm Zamanı
1 Ock.00
 

Dünyada paraziter hastalıklar arasında en fazla ölüme yol açan sıtma, insanlık tarihinin en eski hastalıklarından olup tarihte birçok uygarlığın çöküşüne ve büyük nüfus hareketlerine neden olmuş bir enfeksiyondur.Dünyada paraziter hastalıklar arasında en fazla ölüme yol açan sıtma, insanlık tarihinin en eski hastalıklarından olup tarihte birçok uygarlığın çöküşüne ve büyük nüfus hareketlerine neden olmuş bir enfeksiyondur.
» Acıbadem Labmed - 1 Ock.00
Akılcı Antibiyotik Kullanımı
18 Mar.15
 

Enfeksiyon hastalıkları, halk sağlığı açısından önem taşıyan ve uygun antimikrobik tedaviyle başarının sağlandığı bir alandır. Enfeksiyon hastalıkları, halk sağlığı açısından önem taşıyan ve uygun antimikrobik tedaviyle başarının sağlandığı bir alandır.
» Acıbadem Lab - 18 Mar.15
Hastane Enfeksiyonları
18 Mar.15
 

Hastanede yatan bir hastada gelişen ancak, hastane ya da bir başka sağlık kurumuna başvurduğu anda olmayan ya da inkübasyon döneminde bulunmayan bir enfeksiyondur.Hastanede yatan bir hastada gelişen ancak, hastane ya da bir başka sağlık kurumuna başvurduğu anda olmayan ya da inkübasyon döneminde bulunmayan bir enfeksiyondur.
» Acıbadem Labmed - 18 Mar.15
Ebola Nedir?
29 Kas.14
 

Ebola virüs hastalığı (EVH), Ebola virüsünün neden olduğu, insanlarda ve insan dışı primatlarda (maymun, şempanze, goril) kanamalı ateşle seyreden ciddi ve ölümcül viral bir enfeksiyon hastalığıdır.Ebola virüs hastalığı (EVH), Ebola virüsünün neden olduğu, insanlarda ve insan dışı primatlarda (maymun, şempanze, goril) kanamalı ateşle seyreden ciddi ve ölümcül viral bir enfeksiyon hastalığıdır.
» Acıbadem Lab - 29 Kas.14
BRCA Ne Demek ?
24 Kas.14
 

BRCA İngilizce “Breast Cancer Susceptibility” yani “Göğüs Kanseri Duyarlılık” kelimelerinin baş harflerinden oluşturulmuş bir kısaltmadır.BRCA İngilizce “Breast Cancer Susceptibility” yani “Göğüs Kanseri Duyarlılık” kelimelerinin baş harflerinden oluşturulmuş bir kısaltmadır.
» Acıbadem Lab - 24 Kas.14

Hızlı Erişim

Bireysel Test Sorgulama
Sağlık Profesyonelleri & Kurumlar
Sağlık Profesyonelleri & Kurumlar
Online Test Arama
Türkiye'nin en geniş veritabanında ilgilendiğiniz teste, arama yaparak hızlıca ulaşabilirsiniz.
Görüntüle
Diğer Birimlerimiz
Acıbadem Labvital
Acıbadem Labcell
Acıbadem Labgen